09123031096

مولتی استایل در کرج

مولتی استایل در کرج

ورق مولتی استایل در کرج در واقع نوعی ورق پلاستیکی با طرح فلز هستند. این ورق ها کاربرد های زیادی در کارهای تبلیغاتی و تزئینی و هنری دارند. این محصول از دو لایه ی تشکیل شده است. لایه ی بالایی شبیه فلز بوده و لایه ی زیرین نوعی پلاستیک مشکی می باشد.

کاربرد ورق مولتی استایل

کاربرد این ورق ها که به طور گسترده در تولید تابلوها ، تابلو تبلیغاتی روشنایی ، هدایای تبلیغاتی ، تخته اطلاعات و دکوراسیون داخلی و غیره می باشد.

ساخت انواع پلاک و تابلو

استفاده به عنوان روکش تزئینی در دکوراسیون داخلی

ساخت انواع باکس های تزئینی گل

مزایای ورق مولتی استایل

وزن کم ، انعطاف پذیری بالا، سهولت حمل و نقل ، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب آسان از مزایای این ورق ها به شمار می آید ،که ابزار مناسبی است برای طراحان که در دکوراسیون از آن استفاده می کنند.،

ورق های مولتی استایل قابلیت حک و برش دارند و این موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت ها برای ساخت انواع تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آن استفاده کنند.

و همچنین سطح چسبندگی قوی آن ، بسیار راحت و مناسب برای طراحان داخلی است.یا بوسیله چسب های مخصوص بر روی سطوح چسبانده می شوند.

تا قبل از استفاده از این نوع ورق در صنعت تابلوسازی از ورق های فلزی استفاده می شد که این کار باعث میشد که انجام کارها در پروسه طولانی تر انجام پذیرد . همچنین به خاطر فلزی بودن آن وزن نیز بالا می رود و حتی می تواند در صورت سقوط خطرناک می شود.

هزینه ساخت تابلوهای فلزی به مراتب از این نوع ورق بالاتر است اما استفاده از این ورق در تابلوسازی باعث شده است همه این مشکلات برطرف شده و حتی جلوه و زیبایی بیشتری به تابلوها بدهد.

ما در تابلو گراف تواتنسته ایم با استفاده از دانش و تجربه خود به خوبی همه تابلوهای سفارشی شما را طراحی و اجرا نماییم. شما می توانید با کارشناسان ما در این خصوص در تماس باشید.