09123031096

ورق پلکسی در کرج

ورق پلکسی در کرج

این ورق ها معمولا با نام “ ورق پلکسی گلاس ”  در بازار شناخته می شوند. ورق پلکسی در کرج از نوعی پلاستیک ساخته شده است که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد. جنس ورق پلکسی از نوعی پلی کربنات شفاف می باشد که نوعی پلیمر است.

ورق پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بین ۱ میلی متر تا ۴۰ میلی متر می باشد. به همین خاطر از این ورق در تابلوسازی نیز استفاده می شود.

مهم ترین کاربرد ورق های پلکسی

از  ورق پلکسی عمدتا  در کارهای لوکس و فانتزی استفاده می شود. ساخت انواع آینه های تزئینی و وسایل دکوراتیو از جمله مهم ترین کاربرد های آینه ورق پلکسی گلاس محسوب می شود.

از سطح فوق العاده روشن آن، برای طراحی داخلی، لامپ ها و جواهرات استفاده می کنند.

البته ورق پلکسی کاربردها بسیاری دارد که از آن ها میتوان به استفاده در ساخت استند های تبلیغاتی،ساخت استند های لوازم آرایشی،ساخت لوح تقدیر،ساخت نورگیر و سقف کاذب،استفاده به عنوان شیشه در درب و پنجره های ساختمان،استفاده به عنوان چراغ ها و شیشه های اتومیبل،استفاده در زیباسازی و دکوراتیو منزل،استفاده در ساخت کلاه ایمنی،استفاده در سالن های ورزشی و باشگاه ها و غیره اشاره نمود.

انواع ورق پلکسی

ستی نایس

این نوع ورق پلکسی گلاس سطحی مخملی با ظاهری متفاوت و باشکوه دارد. بیشترین کاربرد این ورق پلکسی در دکوراسیون، تابلو‌سازی، نورپردازی سقف کاذب، مبلمان و پارتیشن کاربرد دارد.

ورق‌ چند جداره

این ورق‌ پلکسی در برابر عوامل طبیعی مانند طوفان و تگرگ کاملا مقاوم بوده و در زمان آتش‌سوزی نیز ایمن است. پوشش استخر و پله استخری ، گلخانه و نورگیر نیز از کاربردهای ورق پلکسی چند جداره است.

طرحدار

نشکن

سطح نوری

لب نوری

چندرنگ

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نحوه سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.